سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
100% پرداخت مطمئن!
0
جذب ثروت با هوش کلامی

جذب ثروت میلیاردی با هوش کلامی

فهرست مطالب

ما در این قسمت از سایت ثروت آفرینان قصد داریم تا در خصوص جذب ثروت میلیاردی با هوش کلامی بیشتر با شما عزیزان صحبت کنیم. در ادامه در خصوص هوش در کلام، تاثیر آن در جذب ثروت و همچنین راه کارهای مهم برای افزایش آن اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. علاقه مندان به این مبحث همچنین می توانند به مقاله “6 روش منحصر به فرد در تقویت هوش کلامی” نیز مراجعه کنند.

هوش کلامی چیست؟

اگر می‌خواهید یکی از ثروتمندترین افراد باشید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید، چطور و از چه کلماتی استفاده کنید که طرف مذاکره از برخوردتان ناراحت نشود و بتوانید پیروز از میدان خارج شوید، یک سری تکنیک‌ها و مهارت‌ها را باید یاد بگیرید. با کمک دکتر امیرحسین مظاهری سیف شما دیگر دغدغه‌ای ندارید و در حین حرف زدن کلمات را فراموش نخواهید کرد، به شما آموزش داده می‌شود که چطور قدرت هوش در کلام خود را تقویت کنید. در استفاده از لغات، صحبت کردن و به خاطر سپردن آن‌ها خیلی حرفه‌ای عمل خواهید کرد و در کارتان پیشرفت فراوانی می‌کنید.

در مقاله قبلی که موضوع آن، آیا رضایت مشتری باعث پیشرفت در کسب و کار می‌شود؟ هدفشان جلب رضایت مشتری و فروش زیاد محصولات است، در این مبحث راهکارهای جذب ثروت میلیاردی با هوش در کلام را آموزش می‌دهیم. تا در بکار بردن واژگان، درست و بجا استفاده کنید و از وسعت دید بالایی برخوردار شوید. توصیه می‌شود، از افراد مشهور الگوبرداری کنید و حتما در خصوص رفتار آنها و زندگیشان تحقیق نمایید.

استفاده از هوش کلامی

راههای تقویت هوش کلامی

برای اینکه Verbal intelligence را تقویت کنیم از تکنیک، بازی با کلمات استفاده کنید. زیرا بازی، ابزاری قدرتمند در یادگیری و بهبود هوش کلامی است. از افراد موفق در این زمینه می‌توان شکسپیر را مثال زد که بیشتر از 200 لغت جدید با استفاده از این مهارت ساخته است. یکی دیگر از تکنیک‌ها استفاده از تصویرسازی ذهنی است که خود را جای کسی قرار بدهید و شروع کنید به سخن گفتن در مورد موضوعی خاص، همچنین در مهمانی‌های دوستانه و خانوادگی با بیان تجربیات، خاطرات و نظرات خود می‌توانید از این طریق تمرین خوبی داشته باشید و سعی کنید از کلمات و اصطلاحات ناشناخته استفاده کنید.

راه های تقویت هوش کلامی

زیرا این تمرینات باعث می‌شود که بر خجالتی بودن و ترس از گفتگو با دیگران غلبه کنید و بتوانید به موقع حرف خود را بزنید و فروش خوبی داشته باشید. بنابراین تقویت هوش کلامی یکی از عناصر موفق در جذب ثروت میلیاردی است و تسلط بر آن مهم‌ترین مهارتی است که باید آن را توسعه داد. چون یادگیری و تقویت سایر مهارت‌ها در گرو استفاده درست از زبان است، ارتباط قوی بین موفقیت در کسب و کار و داشتن هوش در کلام وجود دارد. اشخاصی که بهتر و واضح‌تر سخن می گویند، افراد باهوش‌ و قابل احترامی هستند، در نتیجه این افراد در کارشان موفق‌ترند و زودتر به هدف دلخواه‌شان می‌رسند.

سمینار هوش کلامی

اهمیت هوش کلامی در جذب ثروت

یکی از موانعی که باعث شده پیشرفت خوبی نداشته باشیم، این طرز فکر است که گمان می‌کنیم مهارت کلامی‌مان نیازی به تقویت ندارد، ولی باید بدانید که مهارت کلامی یکی از مهم‌ترین مهارتهای ذهن است. اول اینکه فهم و دانش ما را در مفاهیم مختلف افزایش می‌دهد و باعث افزایش دامنه‌‌ی لغات و بهبود نحوه‌ی بیان ما می‌شود. با تمرین و تکرار می‌توان عملکرد را در کسب و کار با تسلط بر سخن و سخنوری بالا برد. بنابراین هوش کلامی از ابزار قدرتمند است که به ما کمک می‌کند تا جایگاه شغلی و اجتماعی خود را بهبود دهیم.

هوش کلامی

کارشناسان ثروت آفرینان برای پیشرفت شما دوست عزیز که این مقاله را می‌خوانید یک سری تمرینات را می‌دهد تا اولین گام برای رشد و بهبود در کارتان باشد. تمرین به این صورت است که برای تسلط بر قدرت کلام، فیلمی را انتخاب کنید و با دقت ماجرای آن را دنبال کنید، بعد از پایان آن چه احساسی دارید، احساس غم، خشم، نگرانی، افسردگی، رضایت، شرم و یا هر احساس دیگری، این احساسات ناشی از رفتار بازیگرن است که تلنگری برای اندیشیدن و فرصتی برای ساماندهی بهتر به دانسته‌ها و تجربه‌ها و نیز بهانه‌ای برای حرف زدن و تبادل نظر با اطرافیان می‌شود؛ هم چنین می توانید برای تقویت هوش در کلام خود از دوره افزایش هوش کلامی موسسه ثروت آفرینان استفاده کنید.

بهبود هوش کلامی

پیام اصلی این مقاله حول محور جذب ثروت میلیاردی با هوش در کلام است تا بتوانید در مذاکره‌های که مربوط به کسب و کار یا زندگی شخصی‌تان است، موفق شوید. افراد زیادی در مذاکرات تجاری، قوی هستند و موقعیت را به خوبی تجریه و تحلیل می‌کنند، به موقع تصمیم می‌گیرند، همیشه در کارشان موفق می‌شوند و راز این موفقیت بخاطر هوش کلامی‌شان است. اما نقطه مقابل آنها افرادی هستند که از قدرت کلام ضعیفی برخوردارند، هنگام مذاکره نمی‌توانند از حق‌شان دفاع کنند، زمانی که از موضوعی دل‌گیرند و شکایتی دارند، بخش عمده‌ای از حرف‌هایشان ناگفته می‌مانند و قسمتی که گفته می‌شود، سوءتفاهم زیادی ایجاد می‌کند.

سخن پایانی

ما در این مقاله به صورت کامل در خصوص جذب ثروت میلیاردی با هوش کلامی صحبت کردیم و راه کارهای مهمی را برای افزایش هوش در کلام در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. شما همچنین می توانید علاوه بر استفاده از دوره افزایش هوش در کلام، دوره افزایش سخنوری و اعتماد به نفس موسسه ثروت آفرینان را نیز تهیه کنید تا قدرت کلام خود را در مذاکرات بالا ببرید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید